PASSION, DEDICATION, FRIENDSHIP!
... and beer ...

Archief

Klik op een wedstrijd om meer informatie (voorbeschouwing, wedstrijdverslag, opstelling, ...) te bekijken.

Titel Datum Uur Uitslag
FC De Kosters Nieuwerkerken - G.B. 03-11-2012 15:00 1-7
G.B. - FIBL Heppen 17-11-2012 15:00 7-3
Eendracht Koersel - G.B. 29-12-2012 15:00 1-4
G.B. - Geneiken 16-02-2013 15:00 2-2
G.B. - ST. 2000 30-03-2013 15:00 2-6
Herk Fc - G.B. 20-04-2013 15:00 3-4
G.B. - Wit-Zwart Zolder 25-05-2013 13:30 6-2
G.B. - KWB Bolderberg 29-06-2013 14:00 2-2
G.B. - FC De Kosters 14-09-2013 15:00 6-1
Vet. Helchteren - G.B. 21-09-2013 15:00 0-3
G.B. - Wrakken 28-09-2013 15:30 6-1
Wit-Zwart - G.B. 05-10-2013 15:00 3-6
G.B. - Ex. Heppen 12-10-2013 15:00 3-1
Fc. De Klok - G.B. 19-10-2013 15:00 0-4
G.B. - KWB Hechtel 26-10-2013 15:00 7-0
ST2000 - G.B. 02-11-2013 15:00 2 - 2
G.B. - Ubbersel 09-11-2013 15:00 5-0
Veteranen Hal - G.B. 16-11-2013 15:00 0-5
G.B. - Herk FC 23-11-2013 15:00 2-3
Florida Boys tervant - G.B. 30-11-2013 15:00 2-4
G.B. - KWB Bolderberg 07-12-2013 15:00 3-3
Wrakken - G.B. 14-12-2013 15:00 2-9
G.B. - Gilde Laren 21-12-2013 15:00 9-1
G.B. - FC Moderne 28-12-2013 15:00 5-0
G.B. - Veteranen Hal 04-01-2014 15:00 4-2
Veteranen Stal Sport - G.B. 11-01-2014 15:00 1-1
G.B. - ODT Bascule 18-01-2014 15:00 1-0
Blauwvoet Spalbeek - G.B. 25-01-2014 15:00 1-4
G.B. - Veteranen Helchteren 01-02-2014 15:00 5-4
Veteranen Heusden SK - G.B. 08-02-2014 13:30 0-5 forfait
G.B. - Berkenbos 15-02-2014 15:00 3-1
Eendracht Koersel - G.B. 22-02-2014 15:00 2-6
G.B. - Wrakken 01-03-2014 15:00 1-0
Haecht Boys Hechtel - G.B. 08-03-2014 15:00 --- afgelast
G.B. - KWB Koersel 15-03-2014 15:00 5-2
FC Moderne - G.B. 22-03-2014 15:00 2-2
G.B. - Koud water Paal 29-03-2014 15:30 4-2
Veteranen Schulen - G.B. 05-04-2014 15:00 0-8
G.B. - OC 76 12-04-2014 15:00 3-1
Ubbersel - G.B. 19-04-2014 15:00 2-2
G.B. - Florida Boys Tervant 26-04-2014 15:00 3-4
(Tornooi de Gul) Selectie Koersel - G.B. 03-05-2014 13:00 2-2
G.B. - Stalse Heide 10-05-2014 15:00 5-3
KWB Koersel - G.B. 17-05-2014 15:00 1-3
G.B. - Red Star Laren 24-05-2014 14:00 4-3
FC Bos - G.B. 31-05-2014 14:30 3-5
G.B. - FIBL Heppen 07-06-2014 15:00 3-2
KWB Hechtel - G.B. 14-06-2014 15:00 afgelast
G.B. - Wit Zwart Zolder 21-06-2014 15:30 3-4
G.B. - Veteranen de Klok 28-06-2014 14:00 7-0
Fc De Kosters Nieuwerkerken - G.B. 06-09-2014 15:00 1-12
Veteranen Hal sport - G.B. 13-09-2014 15:00 0-2
Koud water Paal - G.B. 20-09-2014 14:00 1-6
ODT Bascule - G.B. 27-09-2014 15:00 2 - 2
G.B. - Blauwvoet Spalbeek 04-10-2014 15:00 3-1
Veteranen Helchteren - G.B. 11-10-2014 15:00 1-3
G.B. - Fc Moderne 18-10-2014 15:00 2-2
Wrakken - G.B. 25-10-2014 15:00 0-5
Allerheiligen - 01-11-2014 00:00 Geen wedstrijd
Berkenbos - G.B. 08-11-2014 15:00 2-4
G.B. - Veteranen Schulen 15-11-2014 15:00 10-1
OC 76 - G.B. 22-11-2014 15:00 1-5
G.B. - Veteranen Stal 29-11-2014 15:00 1-2
G.B. - FC Bos 06-12-2014 15:00 2-2
G.B. - Eendracht Koersel 13-12-2014 15:00 1-3
KWB Koersel - G.B. 20-12-2014 15:00 0-4
Eendracht Koersel - G.B. 27-12-2014 15:00 4-0
G.B. - ODT Bascule 03-01-2015 15:00 1-1
Herk Fc - G.B. 10-01-2015 15:00 Geen wedstrijd
G.B. - Veteranen Schulen 17-01-2015 15:00 6-0
Stalse Heide - G.B. 24-01-2015 15:00 Geen Wedstrijd
G.B. - Tuinwijk Zonhoven 31-01-2015 15:00 4-1
Fc Bos - G.B. 07-02-2015 14:30 5-2
G.B. - Wrakken 14-02-2015 15:00 1-1
Florida Boys - G.B. 21-02-2015 15:00 3-2
G.B. - Exelsior Heppen 28-02-2015 15:30 3-2
Fc Moderne - G.B. 07-03-2015 15:00 2-7
G.B. - Ubbersel 14-03-2015 15:00 4-1
Red Star Laren - G.B. 21-03-2015 15:00 2-4
G.B. - S.T. 2000 28-03-2015 15:00 2-2
G.B. - FIBL Heppen 04-04-2015 16:00 4-1
G.B. - KWB Hechtel 11-04-2015 15:00 9-0
KWB Bolderberg - G.B. 18-04-2015 15:00 4-5
G.B. - Veteranen Hulst 25-04-2015 15:00 4-2
Geneiken - G.B. (Tornooi op de Gul) 02-05-2015 16:00 0-2
G.B. - Fc Dow 09-05-2015 16:00 5-5
Geen wedstrijd - 16-05-2015 00:00
G.B. - Fc De Kosters Nieuwerkerken 23-05-2015 15:00 11-0
FC De Klok - G.B. 30-05-2015 15:00 0-2
Gilde Laren - G.B. 06-06-2015 15:00 2-4
G.B. - KWB Koersel 13-06-2015 15:30 Geen wedstrijd
G.B. - Eendracht Koersel 20-06-2015 15:00 3-5
Wit-Zwart Zolder - G.B. 27-06-2015 15:00 2-4
ODT Bascule - GB 05-09-2015 15:00 1-6
GB - Herk Fc 12-09-2015 15:00 9-0
GB - Tuinwijk Zonhoven 19-09-2015 15:00 4-2
GB - Red Star Laren 26-09-2015 15:00 4-2
De Gul Kwis - 03-10-2015 20:00
Red Star Laren - GB - 10-10-2015 15:00 2-4
Ex. Heppen - GB 17-10-2015 15:00 3-4
GB - Fc Moderne 24-10-2015 15:00 6-1
KWB Hechtel - GB 31-10-2015 15:00 1-7
GB - FIBL Heppen 07-11-2015 15:00 4-0
ST 2000 - GB 14-11-2015 15:00 2-2
GB - FC Bos 21-11-2015 15:00 1-0
GB - Geneiken 28-11-2015 13:30 3-2
GB - KWB Bolderberg 05-12-2015 15:00 1-1
Ubbersel - GB 12-12-2015 15:00 0-4
GB - Fc De Klok 19-12-2015 15:00 4-0
Geen wedstrijd - 26-12-2015 00:00
Geen wedstrijd - 02-01-2016 00:00
KWB Koersel - GB 09-01-2016 15:00 1-3
GB - Veteranen Helchteren 16-01-2016 15:00 3-1
FC De Kosters Nieuwerkerken - GB 23-01-2016 15:00 1-13
GB - Gilde laren 30-01-2016 15:00 6-2
Veteranen Hulst - GB 06-02-2016 15:00 2-6
GB - ODT Bascule 13-02-2016 15:00 7-1
Veteranen Hal - GB 20-02-2016 15:00 0-3
- 27-02-2016 15:00
KWB Hechtel - GB 05-03-2016 15:00 0-4
GB - Veteranen Heusden 12-03-2016 15:00 2-1
Ex. Heppen - GB 19-03-2016 15:00
Berkenbos - G.B. 26-03-2016 15:00 0-5
Herk FC - GB 02-04-2016 15:00 4-3
GB - OC76 09-04-2016 15:00 6-0
Koud Water Paal - GB 16-04-2016 14:00 1-6
GB - Eendracht Koersel 23-04-2016 15:00 1-0
(Tornooi Gul) G.B. - Genenberg 30-04-2016 14:00 5-0
GB - Berkenbos 07-05-2016 15:00 2-2
KWB Bolderberg - GB 14-05-2016 15:00 1-5
GB - Eendracht Koersel 21-05-2016 15:00 1-1
Florida Boys - GB 28-05-2016 15:00 1-4
- 04-06-2016 15:00
Red Star Laren - GB 11-06-2016 15:00 2-6
- 18-06-2016 00:00
GB - FC De klok 25-06-2016 14:00 2-1
ODT Bascule - GB 03-09-2016 15:00 1-0
G.B. - Veteranen Hulst 10-09-2016 15:00 2-2
Fc De Stoempers - G.B. 17-09-2016 15:00 1-6
G.B. - Herk FC 24-09-2016 15:00 3-3
Veteranen Heusden - G.B. 01-10-2016 15:00 1-2
Mireille Berkenbos - G.B. 08-10-2016 15:00 1-4
ST2000 - G.B. 15-10-2016 15:00 2-5
Gilde Geneiken - G.B. 22-10-2016 15:00 2-2
Gilde Laren - G.B. 29-10-2016 15:00 0-5
G.B. - KWB Koersel 05-11-2016 15:00 2-1
Veteranen Helchteren - G.B. 12-11-2016 15:00 3-3
G.B. - Exelsior Heppen 19-11-2016 15:00 1-0
OC76 - G.B. 26-11-2016 15:00
G.B. - Koud Water Paal 03-12-2016 15:00 3-0
Veteranen Hal - G.B. 10-12-2016 15:00 1-9
Eendracht Koersel - G.B. 17-12-2016 15:00 2-5
Geen Wedstrijd - 24-12-2016 00:00
RP Products Ubbersel - GB 30-12-2016 20:30 5-3
G.B. - ODT Bascule 07-01-2017 15:00 Afgelast
Herk FC - G.B. 14-01-2017 15:00 Afgelast
G.B. - Veteranen Helchteren 21-01-2017 15:00 Afgelast
FC Bos - GB 28-01-2017 14:30 3-9
G.B. - FC De Klok 04-02-2017 15:00 2-1
- 11-02-2017 15:00
G.B. - ST2000 18-02-2017 15:00 3-1
Haecht Boys Hechtel - G.B. 25-02-2017 16:00 2-7
G.B. - Veteranen Hal 04-03-2017 15:00 5-2
FC De Kosters Nieuwerkerken - G.B. 11-03-2017 15:00 O-4
G.B. - Veteranen Heusden 18-03-2017 15:00 4-4
Ubbersel - G.B. 25-03-2017 15:00 2-4
G.B. - KWB Hechtel 01-04-2017 15:00 1-1
Red Star laren - G.B. 08-04-2017 15:00 0-6
Exelsior Heppen - G.B. 15-04-2017 15:00 1-3
FC Moderne - G.B. 22-04-2017 15:00 1-8
G.B. - KWB Bolderberg 29-04-2017 15:00 3-2
KWB Bos - G.B. 06-05-2017 14:30 0-6
G.B. - Mireille Berkenbos 13-05-2017 15:00 5-0
Weekend Praag - 20-05-2017 00:00
G.B. - Florida Boys Tervant 27-05-2017 15:30 3-2
Mireille Berkenbos - G.B. 03-06-2017 15:00 1-6
G.B. - Eendracht Koersel 10-06-2017 14:00 5-1
G.B. - Veteranen Stal Sport 17-06-2017 13:30 5-1
FC Goolderheide Bocholt - Geren-Bij 26-08-2017 14:00 5-5
ODT Bascule - GB 02-09-2017 15:00 1-7
GB - Veteranen Hal 09-09-2017 15:00 11-5
Veteranen Heusden - GB 16-09-2017 15:00 1-4
De Jagers Kinrooi - GB 23-09-2017 15:00 2-9
ST2000 - GB 30-09-2017 15:00 3-7
GB - ODT Bascule 07-10-2017 15:00 4-0
Veteranen Helchteren - GB 14-10-2017 15:00 0-2
GB - Fc De Kosters Nieuwerkerken 21-10-2017 15:00 4-1
FC De Klok - GB 28-10-2017 15:00 1-6
GB - Fc De Apachen 09 Kinrooi 04-11-2017 15:00 7-0
Geen Wedstrijd - 11-11-2017 00:00
GB - Ubbersel 18-11-2017 15:00 2-1
KWB Hechtel - GB 25-11-2017 15:00 1-7
Florida Boys Tervant - GB 02-12-2017 15:00 2-5
KWB Bolderberg - GB 09-12-2017 15:00 3-1
GB - KWB Bos 16-12-2017 14:00 3-1
Eendracht Koersel - GB 23-12-2017 15:00 2-3
GB - Red Star Laren 30-12-2017 15:00 3-3
G.B. - Eisden 70 06-01-2018 13:30 3-0
GB - ODT Bascule 13-01-2018 15:00 1-3
FC De Kosters Nieuwerkerken - GB 20-01-2018 15:00 2-7
GB - Fc De Stoempers Westerlo 27-01-2018 15:00 forfait Stoempers
Geen wedstrijd - 03-02-2018 00:00
GB - OC76 Helchteren 10-02-2018 15:00 6-0
Geen wedstrijd - 17-02-2018 00:00
GB - Florida Boys Tervant 24-02-2018 15:00 5-1
Veteranen Stal - GB 03-03-2018 15:00 afgelast
GB - FC De Kosters Nieuwerkerken 10-03-2018 15:00 8-1
Wrakken - GB 17-03-2018 15:00 5-3
GB - Eendracht Koersel 24-03-2018 15:00 6-3
FC Moderne - GB 31-03-2018 15:00 1-3
GB - Vrijheidsboys Zolder 07-04-2018 15:00 6-0
Red Star Laren - GB 14-04-2018 15:00 8-2
Veteranen Hulst - GB 21-04-2018 15:00 2-13
KWB Bos - GB 28-04-2018 15:00 2-5
GB - Berkenbos 05-05-2018 14:45 7-0
Exelsior Heppen - GB 12-05-2018 15:00 1-12
Geneiken - GB 19-05-2018 15:00 1-3
FC Moderne - GB 26-05-2018 15:00 1-3
FIBL Heppen - GB 02-06-2018 15:00 0-9
Berkenbos - GB 09-06-2018 15:00 1-8
GB - Fc De Klok 16-06-2018 14:00 9-1